Ünlülerin aynı tasarımcının kıyafetlerini tercih ederek 'pişti' olması, magazin dünyasında 'Kime daha çok yakışmış?' veya 'Kim kimi taklit ediyor?' tartışmalarını doğuruyor.   

Rihanna ve Demet Akalın arasında yaşanan piştilik davalarını unutmak ne mümkün! Hem de sadece bir değil, tam üç kıyafetle...

Pişti Olan Ünlüler

Rihanna - Demet Akalın

Rihanna, 2016 yılında yeşil dantel Gucci elbisesiyle New York sokaklarında görüntülenmiş; flaşların patlamasıyla, Rihanna’nın dantel elbisesinin içine sütyen giymediği görülmüştü. Birkaç gün sonra Demet Akalın, aynı elbiseyi astarlı ve daha dekoltesiz şekilde giyince yorum yağmuruna tutulmuştu.

Akalın, yorumlara şu sözlerle isyan etmişti: 

Off amma da yazmışınız ya! Orijinali astarlı! Göğsü de böye çıtçıtla kapalı! Kime yakıştığı ortada! Bakın da silicem sonra! Yok yiyorsa orijinal giy, yok teyze olmuşsun bilmemne! Bakıyorsun profiline, Vogue dergisinden haberi bile yoktur! Her şey bir vakti, üslubu vardır. Orijinali dantel olsa zaten almazdım, giymezdim. Ha giymedim mi, giydim yıllarca. İyice bakın bakın bakın! Komşunun kızıyla pişti olmamışım, bi destur!

FOTO GALERİ ARŞİVİ İÇİN TIKLAYINIZ