ANNELERİMİZDEN ÖĞRENDİĞİMİZ GÜZELLİK SIRLARI

Birçoğumuzun yol göstericisi, rol modeli annesi olmuştur. Hayatın her alanında olduğu gibi, güzellik konusunda da bize ilham verdikleri su götürmez bir gerçek. İşte annelerimizden öğrendiğimiz kuşaktan kuşağa aktarılacak güzellik sırları...

1. CİLDİNİZİ TEMİZLEMEDEN UYUMAYIN

Makyajınız yoksa bile cildi rahatsız etmeyen nazik bir temizleyiciyle her gece cildinizi temizlemelisiniz.  Yorgunluğu gizleyen makyaj hileleriimg multiple

 

asd

2. ŞEKER, SU, BAL PEELİNGİ

Ciltleri için kozmetik ürünlerden ziyade doğal şeyleri tercih eden annelerin kuru dudaklar için uyguladığı peeling; şeker, su ve baldan oluşuyor. Bu karışımı dudaklarınıza peeling yaparak ölü derilerden arındırabilirsiniz.


3. PARLAK SAÇLAR İÇİN ELMA SİRKESİ

ads

Annelerimizin için saçları bir hayli önemlidir. Siz de saçınızın mat görünmemesi daha parlak ve yumuşak olması için durulama suyuna haftada 2-3 kere elma sirkesi koyabilirsiniz. 


4. KİRLİ ELLERLE YÜZÜNÜZE DOKUNMAYIN

Elleriniz gün içinde her yere dokunduğunuz için daha kirlidir. Bu sebeple annelerin tavsiyesiyle yüzünüze dokunmamalısınız.


5.TAZE BİR GÖRÜNÜM İÇİN ALLIĞI UNUTMAYIN

ads

Annelerin birçoğuna göre; canlı bir görünümün sırrı allıktır. Bu sebeple allık sürmeyi ve gün içerisinde tazelemeyi unutmayın.