Gliss Beauty Milk Süt Proteini Sprey

Gliss Beauty Milk Süt Proteini Sprey

Saçlarımı vahşi görünüşten biraz olsun uzaklaştırabilmek için mutlaka elektriklenmeyi önleyecek bir takım ürün ya da ürünleri kullanmak zorundayım. Devamlı olarak bu konuda bir arayış içindeyim. Son dönemde süt içeren bazı bakım spreylerini duyduk. Hatta şampuanlar da… Schwarskopf saç konusunda hep sevdiğim bir marka oldu. Bu Beauty milk’leri de duyduğumda ve gördüğümde denemek istedim. 

Bu ürün saçın ihtiyacına göre üç çeşit olarak piyasaya çıktı. Saçında her türden sorunla baş başa olan ben üç çeşidini de denedim ve yorumluyorum. 

 

 

gliss saç bakım spreyiGliss Güçlendirici Beauty Milk Süt Proteini Sprey Turuncu

Zayıf ve güçsüz saçlara sahipseniz hızlı şekilde saçlarınızın onarılmasını istiyorsanız, saçlarınız kırılmaya ve çatallaşmaya meyilliyse bu çeşidi kullanabilirsiniz. Hızlı şekilde saçlarınızı çok daha güzel gösterir. İçeriğinde protein takviyesi barındırıyor. 

Bu çeşidi meyvemsi bir kokuya sahip. Mevsim geçişlerinde saçın uğradığı zarardan etkilenmemek için kullanabilirsiniz. Özellikle kış aylarında bereler, kazaklar, atkılar da kullandığımız için yünlü kıyafetler sebebiyle çok daha fazla elektriklenme yaşarız. Kolayca bunun önüne geçebilirsiniz.

gliss saç bakım spreyiGliss Onarıcı Beauty Milk Süt Proteini Sprey Sarı

Çok işlem görmüş ve yıpranmış saçlarınız varsa, saçlarınıza keratin takviyesi yapacak olan bu çeşidi kullanabilirsiniz. Keratin bağlama teknolojisiyle saçlarınızı içten onarmayı hedefliyor. Saçlarınızı kestirmenizin belki de önüne geçmenize yarayacak mis kokulu bir günlük sprey. Kokusu şampuan kokusu gibi. Saçlarınız tertemiz kokacak!

 

 

gliss saç bakım spreyiGliss Canlandırıcı Beauty Milk Süt Proteini Sprey Pembe

Saçlarınız donuk ve kırılgan mı? Bu durum benim için de gerçekten çok tanıdık. Gliss Canlandırıcı Beauty Milk süt proteini sprey saçları ağırlaştırmadan pürüzsüz ve parlak bir görünüm sağlar. Kıtır kıtır saçları yumuşatır. Günlük kullanım için idealdir. Sıvı ipek teknolojisi sayesinde saç yüzeyini pürüzsüzleştiriyor ve parlatıyor. Soluk ve zarar görmüş saçlar için muhteşem. Çok hoş pudramsı bir kokuya sahip. Bana kalırsa saçlarının güzel kokmasını sevenler sadece kokusu için bile kullanabilir. Mat ve cansız saçları tedavi etmeyi hedefliyor.

Gliss Beauty Milk Süt Proteini Sprey Nasıl Kullanılır?

Bu spreyler beyaz renkte ve sıvı kıvamlı. Kullanmadan önce mutlaka çalkalamak gerekiyor. Aksi halde dipte yoğunlaşabiliyor. Bu hem spreyleme konusunda sizi zorlayacak hem de saça ürünü homojen halde sürmenizi engeller. En iyi etki için ıslak saçlarınıza uygulamanızı öneriyorum. Kuru saçlarda etkisini yeterince hissedemeyeceğinizi düşünüyorum. Ürünü daha çok saçın boylarına uygulamalısınız. Saçlarınıza sürer sürmez pürüzsüz ve yumuşacık olduğunu hissedersiniz. Kuru saçlarınıza uyguladığınızda da parlaklığı gözlemleyebilirsiniz. Güzellik sütü bu anlamda kuru saçlarınızda da parlaklık vermek için size yardımcı olur. 

Gliss süt proteini sprey dolaşıklık açmak için çok yeterli bir ürün değil. İyi iş çıkarıyor ama saçlarınız çok fazla dolaşıyor, düğümleniyorsa ya da çok kıvırcıksanız eğer bu işlev için başka bir serumu mutlaka kullanmanızı öneririm. Öte yandan saçlarınızı ağırlaştırmayacaktır. Son derece hafif bir ürün. Zaman zaman saç diplerime de sıktım. Ben yağlı bir saç derisine sahip olmama rağmen bu konuda can sıkıcı bir sonuçla karşılaşmadım. Saç boylarımı spreyledikten sonra kalan ürünle her defasında saç diplerimi de geçiyorum. Böylece tüm saçım parlıyor. 

Bu ürün bana kalırsa saçın doğal yapısını değiştirecek kadar güçlü değil. Kesinlikle saçlarımı sağlıklı gösteriyor ama sonuçlar kalıcı olur mu, sorusuna yanıt vermek çok kolay değil. Günlük kullanımda sizi mutlu edeceğinden ise neredeyse şüphem yok. 

Plastik şişedeki ürün oldukça sağlam bir ambalaja sahip. Spreylemesi çok iyi. Koruma kapağı sayesinde çekmece ya da çantanızda olası sorunlardan sizi koruyor. Ürün boyutu seyahat dostu. Günlük çantanızın içinde ya da plaja, spora giderken çok rahat taşıyabilirsiniz.