ESKİ MODA AKIMINA GERİ DÖNÜŞ YAPTIĞIMIZI GÖSTEREN 30 TREND

ESKİ MODA AKIMINA GERİ DÖNÜŞ YAPTIĞIMIZI GÖSTEREN 30 TREND

Eski moda akımları günümüzde de trend olmaya devam ediyor. Hazırladığım bu galerim de sizlere eski moda akımlarına geri döndüğümüzü kanıtlayan şeyler…

Son zamanlarda eski moda akımlarına geri dönüş fazlasıyla arttı. Aksesurlarımızdan, giyim tarzımıza kadar çoğu şey eski trendleri destekliyor. Bu galerim de sizlere eski moda akımlarına döndüğümüzü gösteren şeyleri bir arada.

Kılık kıyafetimize hemen hepimiz özen gösteriyoruz. Sonuçta iş hayatımız olsun, normal yaşamımız olsun dış görünüşümüz hep ön planda oluyor. Gün geçmiyor ki yeni moda akımları da bizlere hitap edecek şekilde düzenleniyor. Bu yıl şu renkler en çok tercih ediliyor ya da şu giyim tarzı popüler gibi şeyler dillerimizden düşmüyor. Tabii bunların yanında bazı insanlar hiç modayı takip etmiyorlar. Dolabında kendisine yakışan ne varsa alıp giyiyorlar. Aslında insan ne giyince rahat ediyorsa onu tercih etmesi daha mantıklı. Ancak çoğu kişide tarz sahibi olmanın yollarını arıyorlar.

Saç-sakal tıraşı, el-ayak bakımı, modaya uygun giyinmek, kişisel bakımlar derken tarz sahibi olmak için birçok şeyi yapmamız gerekiyor. Tarz sahibi olmak isteyen çoğu, kişi modayı an ve an takip ediyor. Tabii ki modayı isteyen takip edebilir ve ona göre tarzını oluşturabilir. Ancak bazı kişiler modaya ayak uyduracağım diye kendisine yakışmayan şeyleri giyiyorlar. Sonuçta kısa boylu kadınların İspanyol paça pantolon giymesi ya da uzun bacaklı kadınların yüksek bel etek giymeleri de çok hoş olmuyor. Bu nedenle tarz sahibi olacağım diye kendisine yakışmayan şeyleri giymek çok da mantıklı değildir.

Eski moda akımlarını geri dönüş yaptığımız şeyler:

1940’lı yıllardan bu yana bir tutku olan kadınların vazgeçilmezi bandanalar ve fularlar.

Göreceğiniz üzere günümüzde de oldukça tercih edilen aksesuarlar arasında yer alıyorlar.

Fileli kıyafetlerde 2000’li yıllardan günümüze kadar halen tercih ediliyor.

1970’li yıllardan bu zamana kadar popülerliğini sürdüren İspanyol paça pantolonlarda popülerliğini korumaya devam ediyor.

1930’lu yıllardan bu yana vatkalı kıyafetlerde günümüzde halen kullanılıyor.  

Evet, şimdi eski moda akımlarına geri dönüş yaptığımızı kanıtlayan şeylere gelen hep birlikte göz atalım.

 

ESKİ MODA AKIMINA GERİ DÖNÜŞ YAPTIĞIMIZI GÖSTEREN 30 TREND ŞEY