KİNFOLK TARZI VE BU TARZIN TEMEL ÖZELLİKLERİ

Kinfolk tarzı rustik mekanlar yaratmak fikri ile ilişkilidir ve özgün ve çağdaş bir görünüm sunar. Kinfolk Tarzı ve Bu Tarzın Temel Özellikleri Evinizi nasıl dekore edeceğinize karar vermek zor olabilir, ancak günümüzde birçok ilginç dekorasyon trendi var. Bu yüzden kinfolk tarzının temel özelliklerini de bilmek faydanıza olacaktır. İnsanlar, dekorasyon söz konusu olduğunda, tipik kaynakları kullanma eğilimindedir, çünkü hata yapmak istemezler. Hangi dekor tekniklerini kullanmanız gerektiğini bilmiyorsanız, bu şekilde bir yol tercih etmek güvenli bir seçim olabilir.

sdf

Eşsiz ve göz alıcı bir estetik arıyorsanız da, dekorasyon dünyasında pek çok seçeneğiniz var demektir. Bu anlamda, tasarımlarınızı basit tutmalı ve evinizin tarzına uygun tasarımları seçmelisiniz. Burada önemli olan, keyifli ve rahat bir alan yaratmaktır. Kinfolk tarzının temel özellikleri Kinfolk stili evler. Bu tarzın önemli bir özelliği ahşaptır. Bu malzemeyi yemek odası masaları, sandalyeler, kapılar, koltuklar vb. için kullanabilirsiniz.

Ana amaç doğal bir görünüm elde etmektir. Bu nedenle saflık ve basitlik gibi kavramlar önemlidir. Ancak, bu tarzın karakteristik kaynaklarını da göz önünde bulundurmanız gerekir. Zemin veya duvarlar için ahşap kullanabilirsiniz. Bu, evinizin iç tasarımı için ilginç bir seçenek olabilir. Eviniz sade ve zarif bir estetiğe sahip olacaktır.

KİNFOLK TARZI İÇİN DEKORATİF ÜRÜNLER

Bu tarzın sunduğu rustik havayla dinamik bir alan yaratabilirsiniz. Evinize hassas ve nötr bir hava vermek bu konsept için çok önemlidir. Bu nedenle doğru renkleri ve mükemmel kaynakları seçmek de büyük önem taşır. Bu tarzın karakteristik öğelerinden bazıları ise şunlar:

Hasır koltuklar, oturma odası veya yatak odası için iyi bir seçenektir. Bu yenilikçi ve özgün bir dekorasyon şeklidir.

Yün veya esparto halılar da mekanınıza rustik bir hava kattığı için iyi bir seçimdir. Bu, zarafet ve uyumu kaybetmeden gayri resmi bir dokunuş sunar.

dsf

Ahşap kutuları raf olarak kullanabilir, duvara veya zemine yerleştirebilirsiniz. Bu kutuların içerisine tencere, bitki, oda spreyleri, dergiler, kitaplar vb. koyabilirsiniz. Bu raflar oldukça işlevseldir ve evinize hoş ve sıcak bir görünüm katar.

Odalar için hazırlanmış olan paravanlar de harika bir fikirdir. Bu tarz araçlarla ihtiyaçlarınıza göre farklı alanlar yaratabilirsiniz. Kayar paravanlar bu anlamdaki favorimiz.

Resimler ve fotoğraflar, kişisel bir atmosfer yaratmak için mükemmel öğelerdir. Ana amaç, evinize benzersiz ve sanatsal bir dokunuş da katmaktır.

GELENEKSEL BİR MUTFAK

Rustik evler için çeşitli tarzlar. Kinfolk stilinin özelliklerinden biri, sunduğu geleneksel görünümdür. Bu tarz, 20. yüzyılın ilk yarısında çok önemli olan ve hala özel bir dokunuş katan kompozisyonlara dayanıyor. Bu stilde, taşları ve seramiği kullanmanın farklı yolları vardır, bu yüzden de, bu malzemeler, daha çok duvarları kaplamak için kullanılır. Mutfaklar rahat bir alana dönüşebilir, veya rustik ve modern bir tarza da sahip olabilir.

ads

Bu rustik havayı elde etmek basit, yapmanız gereken tek şey, ortama antika tasarım desenlerine sahip mobilyalar eklemek. Granit veya ahşap tezgahlar da bu tür bir estetik için iyi bir seçenektir. Bütün bunları yaparken, geçmişe de mutlaka bir göz atın. Bitkiler bu tarz için bir zorunluluktur Bu tarz için doğal görünüm çok önemlidir. Evinize umut ve huzur duygusunu kazandırmak için bazı bitkiler eklemelisiniz.

Ahşap ve beyaz renklerin kullanılması, bu alanlar için anahtar noktalardır. Bu nedenle, bu alana yeşil bir dokunuş eklemek, mobilyalar ve yerleşim ile mükemmel bir eşleşme yaratmış olacaktır. Bu, evinizin havasını arındırmanın oldukça iyi bir yoludur. Bitkiler, kokuları ve sundukları kromatik bakış açıları için çok önemlidir.