Loreal Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem

Loreal Elseve Mucizevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem

Kuru, yıpranmış, cansız görünen ve elektriklenen saçlar… Benzer şikayetleri o kadar çok kişiden duyuyoruz ki. 

Saçlarımızı iyileştirmek için çok fazla yöntem var. Birçoğu bildiğimiz ve aşina olduğumuz şeyler. Mutlaka herkes işe yarar bir ol bulmuştur. Ancak düzenli saç bakımı yapmak oldukça zorlayıcı. Her duştan sonra toparlanmış parlak ve elektriklenmeyen saçları kim istemez?

Loreal Elseve Mucşzevi Yağ Saç Güzelleştirici Krem adı gibi uzun boylu bir etki sunuyor. Krem ürünler genellikle saçlarımızı yağlandırdığı ya da söndürdüğü için bizi düşündürse de bu krem fikrinizi büyük ölçüde değiştirecek.

Öyle ki saçlarımızda hem günü kurtaran hem de ilerleyen dönemde yaşanacak hasarları azaltmaya yardımcı bir saç kremi bu.

Peki bunu nasıl yapıyor?

Duştan Sonra Kullanımda Saçlarınız Hem Kolay Taranıyor Hem de Kabarmıyor

Gerçekten de mucizevi. Tüm kadınlar bu basit işlevi bir yerlerde ararlar. Küçük şeylerden mutlu olduğumuzun (!) bir kanıtı adeta. Ama bunun karşılığında sönmüş ve yağlanmış saçları kabul edemeyiz. Loreal Elseve Mucizevi Saç Güzelleştirici Yağ Krem saçları yapkandırmadan nemlendiriyor ve elektriklenmeyi önlüyor. Duştan sonra nemli saça uygulamak yeterli. Saçlarınız çok hasarlı değilse dışarı çıkmanız için başka bir işleme bile gerek kalmıyor.

Isıl İşlemlerden Önce Uygulandığında Saçlarınızı Koruyor

Saçlarınızı her duştan sonra şekillendiriyorsanız kesinlikle böyle bir ürüne ihtiyacınız var. Sadece duştan hemen sonra değil; ıslak ya da kuru saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Saçlarınızı fön makinesiyle kuruturken, fön çekerken ya da maşa uygularken de ısının yıpratıcı etkisinden korunacaksınız. 

Genel Bakış

Sağlam ve kullanışlı bir ambalajı var. Rafta baş aşağı tutabilirsiniz. Akma söz konusu olmuyor. 

loreal elseve mucizevi yağ saç güzelleştirici krem

Bazı bloglarda “Normal Saçlar İçin” olan versiyonuyla ilgili fazla akışkan olduğuna dair yorumlar okudum. Ancak “Kuru ve Sert Saçlar İçin” olan çeşidini kullanıyorum ve bendeki ürün gayet kremsi. 

Saçlarım yağlı olmasına rağmen son dönemde uçları fazla yıpranmış olması sebebiyle kuru saçlar için olanını satın aldım. Saç diplerine getirmeden sürmek konusunda çok titiz değilim. Saçlarımın yağlanmasına zaten alışkınım. Dikkat etmememe rağmen daha çok yağlanma kesinlikle gözlemlemedim. Saçlarımı yağlandırmadı. 

Hem ıslak hem nemli hem kuru saçlarımda kullandım. Sonuçtan her zaman memnun kaldım. Kokusu son derece güzel ve kalıcı. 

En güzel yanlarından biri az miktarda ürünün yeterli olması. Krem ürünler bu anlamda beni düşündürür. Ancak üzerinde yazdığı gibi fındık tanesi kadar krem tüm saçınıza yetiyor. Uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Loreal Elseve Mucizevi Yağ ürününü defalarca satın alıp kullanmış biri olarak bu ürünü hem daha efektif hem de ekonomik buluyorum. Elektriklenen ve sık sık ısıyla şekillendirilmeye maruz kalan saçlar için öneririm.