Saçlarda Son Dönem Sarı Tonları

Saçlarda Son Dönem Sarı Tonları

Vazgeçemeyenler, bir türlü cesaret edemeyenler ve kararsızlar için son dönemin en popüler sarı saç renkleri.

Mesele saçsa rengin adı hiçbir zaman tek kelime değildir. Tek kelimeyse eğer mutlaka biraz nitelemek gerekecektir. Kuaförünüzden bir sarı renk talep etmeden önce adının önünde sonunda ne söylemeniz gerektiğini düşünüyorsanız birkaç önerimiz var.

Son Dönemde Saç Modasına Damga Vuran Sarılar

Bebek Sarısı ya da Küllü Platin Sarı

Doğru uygulamayla çok parlak ve gerçekten göz alıcı bir renk. Son dönemin çok kullanılan sarı tonlarından biri. İtiraf edelim hiçbir zaman saçlarını sarıya boyatmamış olanlar bile arada bir nasıl olacağını hayal eder. Bebek sarısı son derece masum ve naif bir renk. Açık tenliler için çok daha uygun olacaktır tabii ki. Sarı tonları saçlarında bol bol deneyimleyenler için bebek sarısını da denemenin zamanı geldi. Üstelik saçlarınız beyazlamışsa bu açık ton daha uzun süreli kullanım sağlayacaktır.

krem sarı

Krem Sarı

Kulağa limonlu cheese cake gibi geliyor! Kremanın rengi gözünüzün önüne geldi değil mi? Krem sarı çok yumuşak bir ton. Saçlara verdiği etki de öyle. Tabii ki tüm sarılarda olduğu gibi yüzünüzü de yumuşatmak için ideal. Platin severler biraz daha sarı renge göz kırpan bu renge geçiş yapmayı bir düşünmeliler.

dore

Sarı Dore

Kumral ya da koyu saçlı kadınlar için sarıya geçiş her zaman düşündürmüştür. Dore saç rengi için bir geçiş sarısı da diyebiliriz. Özellikle sarıya ilk defa geçenler için son dönemde çok kullanılan sarı tonları arasında en uygunu. Üstelik altın rengi yansımalarla bu renk yüzünüzü de aydınlatacak ve size enerjik bir görünüm katacak.

 

bal köpüğü

Bal Köpüğü Sarısı

Her devrin sarısı bal köpüğü rengi. Özellikle buğday tenliler için harika bir seçenek. Esmer tenli kadınlar sarıya yaklaşmak istediklerinde bu rengi tercih edebilirler. Bu renk açık kahverengi gözlerle harika uyum oluşturuyor. Gözleriniz bal rengiyse o zaman çok daha güzel olacaktır.

 

Sarı renklerin her zaman koyu renklere göre daha çok bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayın.

 

Rengi bir düzende tutmak için cilalarla biraz içli dışlı olmayı gerektiriyor. Yine de sarının son moda tonları albenileriyle bu fedakarlığa değer diye düşünüyoruz.
İrem Erzü