2023 SONBAHAR TRENDLERİ: KIRMIZI RENGİ

2023 SONBAHAR TRENDLERİ: KIRMIZI RENGİ

Rotamızı, 2023 sonbahar trendlerinin sergilendiği podyumlarda yükselişe geçen kırmızı rengine çeviriyoruz. Sonbaharın natürel tonlarına galip gelen kırmızı, mevsimin dinamizmini yükseltmeye hazır. 2023 sonbahar trendlerinin favori rengi kırmızıyı, mercek altına aldık.

 

Sonbahar mevsiminin natürel tonlarına galip gelen kırmızı rengi, 2023 podyumlarında hakimiyet kurmayı başardı. Kırmızının enerjik etkisi yüksek moda markalarında domino etkisi yaratırken, her bir modaevi DNA kodlarıyla rengi bir arada harmanladı.

Renkler skalasında güçlü ve yakıcı enerjisiyle spot ışıklarını üzerinde toplayan kırmızı; podyumlarda kızıldan, yakut ve neon'a dek her tonuyla arz-ı endam ediyor. Dolce & Gabbana podyumunda rugan trençkota misafir olan kırmızı, parlaklığı ile göz kamaştırırken; Salvatore Ferragamo podyumunda yakut tonu ve minimal çizgileriyle ciddiyet bayraklarını kuşanıyor.

GALERİ: 2023 SONBAHAR TRENDİ KIRMIZI RENK

df

Aşkın, tutkunun, cesaretin, bolluğun sembolü kırmızı rengi, herkesin içindeki yaratıcı potansiyeli ortaya çıkarmaya hazır. Üstelik çok çeşitli tonlarıyla 2023 podyumlarında arz-ı endam eden kırmızı, her stile hitap etme konusunda iddialı bir tavır sergiliyor.

Ortaçağ'da hem cehennemin hem ilahi aşkın, Antik Yunan'da törenlerdeki giysilerin, Mitolojide Savaş Tanrısı Ares'in rengi kırmızı; 2023 sezonunda hem podyumları hem sokağı hem de gardıropları ele geçirmeye hazır. Rotamızı, 2023 sonbahar trendlerinin sergilendiği podyumlarda yükselişe geçen kırmızı rengine çeviriyoruz. Sonbaharın natürel tonlarına galip gelen kırmızı, mevsimin dinamizmini yükseltmeye hazır.