BU MODA OLUR: TUVALET MASASI BUZDOLABI

BU MODA OLUR: TUVALET MASASI BUZDOLABI

Kozmetik Ürünlerinin Bir Kullanım Ömrü var. Ama Onları En Taze Şekilde Saklamayı Kim İstemez? Üstelik Çok Sevimli Bir Çözüm Geliyor.

Makyaj Masanızda Yer Açın!

Kozmetik ürünlerimizin kapaklarını açtıktan sonra belirtilen sürede tüketmek en güzeli. Ama Bir çoğumuz bunu başaramıyoruz. Öyle bile olsa kozmetik malzemelerimiz raflarda, sağda-solda, ışığa, güneşe, havaya maruz kalıyorlar.

 

Onları çekmecelerde saklamak çözüm değil. Özellikle yaz sıcaklarından tüm kozmetik ürünlerimiz nasiplerini alıyorlar.

Bilinçli olmaya çalışan bir azınlık onları buzdolabında tutmaya çalışabilir. Ama çalışabilir, diyoruz çünkü hane halkıyla ortak bir alanda alay konusu olmak ya da şikayetlere maruz kalmak bu durumun kaçınılmaz sonu.

 

Onların buzdolabını kim ister ki?

 

as

İhtiyacımız olanı bulduk! Bu mini, hatta mini minnacık soğutucular bir makyaj masasının üzerine sığıyor. Rutininizi oluşturan kozmetik ürünlerinizi içinde saklayacak kadar da geniş. 

Soğuk bir yerde saklanan kremler, maskeler hatta cilt bakımında kullanılan cihazlar kullanım sırasında da fayda sağlıyor. Özellikle yazın toniğinizi buzdolabından çıkarıp yüzünüze sürmeyi istersiniz öyle değil mi? Yüz masaj cihazınızın soğuk başlığı yüzünüzdeki şişliklere daha iyi etki eder. Ya da kremlerimiz ilk günkü tazeliğini ve soğuğun etkisini cildimizle buluşturacak.

Bu buzdolabı elbette içine kremlerimizi koyalım diye üretilmemişti. Arabalar, seyahatler ve iş yerleri için düşünülmüş bir seçenek. Neyse ki bu durumu kabullenmesi zor olmayacaktır.


Ülkemizde güvenilir bir alışveriş adresi bulununcaya kadar yurt dışına gidenlerden ısrarla isteyiniz.